Ndriçues tavanor Eglo 39377 RONZANO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 39377 RONZANO

Available:Në gjëndje
21,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39377, pjesë e linjës RONZANO.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, alumin me ngjyrë të bardhë dhe rozegold.
Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Gjatësia e produktit (në mm): 350
Gjerësia e produktit (në mm): 350
Lartësia e produktit (në mm): 55
Pesha neto: 2.09 kg

Informacione teknike:
Shkalla e mbrojtjes: IP20
Klasa e mbrojtjes: 2
Tensioni kryesor: 220-240V, 50 / 60Hz
Tensioni i funksionimit: 350mA
Funksioni: Dimmer

Lloji i ndriçimit : LED

Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39377, pjesë e linjës RONZANO. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, alumin me ngjyrë të bardhë dhe rozegold. Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Gjatësia e produktit (në mm): 350
Gjerësia e produktit (në mm): 350
Lartësia e produktit (në mm): 55
Pesha neto: 2.09 kg

Informacione teknike: Shkalla e mbrojtjes: IP20
Klasa e mbrojtjes: 2
Tensioni kryesor: 220-240V, 50 / 60Hz
Tensioni i funksionimit: 350mA
Funksioni: Dimmer

Lloji i ndriçimit : LED