Ndriçues tavanor Eglo 39374 Ronzano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-25%
Ndriçues tavanor Eglo 39374 Ronzano

Ndriçues tavanor Eglo 39374 Ronzano

Available:Në gjëndje
6,900 Lek 9,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39374, pjesë e linjës Ronzano.
Ky ndriçues përbëhet nga material çeliku dhe alumini i bardhë dhe rozegold.
Dizajni i tij modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 55
Gjerësia (në mm) 150
Gjatësia (në mm) 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3,3W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39374, pjesë e linjës Ronzano. Ky ndriçues përbëhet nga material çeliku dhe alumini i bardhë dhe rozegold. Dizajni i tij modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 55 Gjerësia (në mm) 150 Gjatësia (në mm) 350
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X3,3W