Ndriçues i varur Eglo 39356 Saganto 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-32%
Ndriçues i varur Eglo 39356 Saganto 1
Ndriçues i varur Eglo 39356 Saganto 1
Ndriçues i varur Eglo 39356 Saganto 1

Ndriçues i varur Eglo 39356 Saganto 1

Available:Out of Stock
5,900 Lek 8,700 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39356, pjesë e koleksionit Saganto 1
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim cilësor.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit plastikë në ngjyre bakri.
Ndricimi E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 290
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 105

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39356, pjesë e koleksionit Saganto 1
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim cilësor.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit plastikë në ngjyre bakri. Ndricimi E27
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 290 Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 105
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W