Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-24%
Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1
Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1
Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1

Ndriçues i varur Eglo 39355 Saganto 1

Available:Out of Stock
4,900 Lek 6,500 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39355, pjesë e koleksionit Saganto 1.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik dhe koka e ndricuesit plastikë me ngjyrë kafe dhe bakër.
Ndricimi E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 285

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagëstirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39355, pjesë e koleksionit Saganto 1.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik dhe koka e ndricuesit plastikë me ngjyrë kafe dhe bakër. Ndricimi E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 285
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagëstirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X60W