Ndriçues Statik Eglo 39354 SAGANTO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-27%
Ndriçues Statik Eglo 39354 SAGANTO

Ndriçues Statik Eglo 39354 SAGANTO

Available:Në gjëndje
14,900 Lek 20,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39354 pjesë e koleksionit SAGANTO
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjesht dhe funksional.
I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje sallone dhomë gjumi etj.
Materiali çelik në ngjyrën gri si të hirit
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1665
Diametri (në mm) 450 
Diametri i bazës (në mm) 300

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39354 pjesë e koleksionit SAGANTO
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjesht dhe funksional.
I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje sallone dhomë gjumi etj.
Materiali çelik në ngjyrën gri si të hirit
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1665
Diametri (në mm) 450 
Diametri i bazës (në mm) 300

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W