Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-70%
Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene
Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene
Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene

Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 16,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene
 • Ndriçues i varur Eglo, modeli 39346. Pjesë e linjës Climene.
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
 • Materiali alumin, çelik dhe plastikë.
 • Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). 
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39346 

Familja:

Climene

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

17W

Materiali / ngjyra:

Alumin, çelik dhe plastikë.

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjerësia (në mm):

45

Gjatësia (në mm):

940
Ndriçues i varur Eglo 39346 Climene
 • Ndriçues i varur Eglo, modeli 39346. Pjesë e linjës Climene.
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
 • Materiali alumin, çelik dhe plastikë.
 • Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). 
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39346 

Familja:

Climene

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

17W

Materiali / ngjyra:

Alumin, çelik dhe plastikë.

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjerësia (në mm):

45

Gjatësia (në mm):

940