Ndriçues i jashtëm Eglo 39316 Vidago
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 39316 Vidago

Available:Në gjëndje
13,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 39316 pjesë e koleksionit Vidago
I krijuar në formë spoti me shinë dhe një dizajn modern dhe futuristik. 
Mjaftë i bukur dhe me një ndriçim të mrekullueshëm.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme apo të jashtme duke siguruar ndriçim në zona të ndryshme të shtëpië suaj. Ndriçoni sallonin, dhomat, oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali cilësor çelik në ngjyrë të bardhë me të zezë.
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm): 110
Gjatësia (në mm): 130
Gjerësia (në mm): 310

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia 2X5,4W
Voltazhi 220-240V 50/60Hz
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 39316 pjesë e koleksionit Vidago I krijuar në formë spoti me shinë dhe një dizajn modern dhe futuristik.  Mjaftë i bukur dhe me një ndriçim të mrekullueshëm. I përshtatshëm për ambiente të brendshme apo të jashtme duke siguruar ndriçim në zona të ndryshme të shtëpië suaj. Ndriçoni sallonin, dhomat, oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. Materiali cilësor çelik në ngjyrë të bardhë me të zezë.
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat Lartësia (në mm): 110 Gjatësia (në mm): 130 Gjerësia (në mm): 310
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia 2X5,4W
Voltazhi 220-240V 50/60Hz