Ndriçues i varur Eglo 39283 ANTELAO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39283 ANTELAO

Available:Në gjëndje
91,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39283, pjesë e linjës ANTELAO.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë krom ndersa materiali i xhamit është kristal me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model shandelier & kristalor i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 320
Gjatësia (në mm) 1150

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 38W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39283, pjesë e linjës ANTELAO. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë krom ndersa materiali i xhamit është kristal me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model shandelier & kristalor i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 320 Gjatësia (në mm) 1150
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 38W