Ndriçues i varur Eglo 39281 Antelao
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-54%
Ndriçues i varur Eglo 39281 Antelao
Ndriçues i varur Eglo 39281 Antelao
Ndriçues i varur Eglo 39281 Antelao

Ndriçues i varur Eglo 39281 Antelao

Available:Në gjëndje
33,000 Lek 72,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39281 pjesë e Antelao Një llambadar mahnitës me dy nivele është pjesë e gamës Antelao dhe shfaq një pllakë tavani rrethore me kabllo pezullimi që mban dy korniza të rrumbullakëta të stilisura me fije të kristalta me pamje shumë të qartë dhe teje të pastër. Kuadri është i integruar me LED dhe lëshon dritë të bardhë të ftohtë e cila shkëlqen përmes butonave të shquar të kristalit duke krijuar një ndriçim fantastik brenda shtëpisë tuaj. Përfundimi i lëmuar i kromit e bën atë ideal për një varg dekoresh dhe është i rregullueshëm nga lartësia, duke e bërë atë të përshtatshëm për tavanet e larta dhe ato të ulëta brenda shtëpisë tuaj.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 610

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia 45W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39281 pjesë e Antelao Një llambadar mahnitës me dy nivele është pjesë e gamës Antelao dhe shfaq një pllakë tavani rrethore me kabllo pezullimi që mban dy korniza të rrumbullakëta të stilisura me fije të kristalta me pamje shumë të qartë dhe teje të pastër. Kuadri është i integruar me LED dhe lëshon dritë të bardhë të ftohtë e cila shkëlqen përmes butonave të shquar të kristalit duke krijuar një ndriçim fantastik brenda shtëpisë tuaj. Përfundimi i lëmuar i kromit e bën atë ideal për një varg dekoresh dhe është i rregullueshëm nga lartësia, duke e bërë atë të përshtatshëm për tavanet e larta dhe ato të ulëta brenda shtëpisë tuaj.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 610

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia 45W