Ndriçues i varur Eglo 39279 Antelao
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues i varur Eglo 39279 Antelao
Ndriçues i varur Eglo 39279 Antelao
Ndriçues i varur Eglo 39279 Antelao

Ndriçues i varur Eglo 39279 Antelao

Available:Në gjëndje
39,900 Lek 89,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39279  pjesë e koleksionit Antelao
Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant
Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike.
I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri shkëlqyese dhe kristal.
Lloji i ndriçuesit LED, 4000K (i bardhë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 610

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia 28W 
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39279  pjesë e koleksionit Antelao Një ndriçues klasik, i krijuar me një dizajn madhështor dhe elegant Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin ambientit një pamje unike. I familjes së llambadarëve është i përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme qofshin ato në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientet tuaja të brendshme me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri shkëlqyese dhe kristal. Lloji i ndriçuesit LED, 4000K (i bardhë)

Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 610
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia 28W