Ndriçues tavanor Eglo 39246 PIANOPOLI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 39246 PIANOPOLI

Available:Në gjëndje
155,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39246, pjesë e linjës PIANOPOLI.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik inox me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga kristal i pastër.
Modeli kristalor klasik i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 525
Diametri (në mm) 780

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 43X1,8W

Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39246, pjesë e linjës PIANOPOLI. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik inox me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga kristal i pastër. Modeli kristalor klasik i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 525
Diametri (në mm) 780
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 43X1,8W