Ndriçues i varur Eglo 39112 -39113 Carpento
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39112 -39113 Carpento

Available:Në gjëndje
26,000 Lek
Size
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39112 -39113 pjesë e Carpento. Një llambadar unik i thjeshtë por shumë i bukur me pamje klasike.  Llambadar elegant i bërë me bazë çeliku të kromuar dhe trup xhami të bardhë me varëse dekorative dhe krahë të lakuar. Ideali për të dekoruar sallat e pritjes dhe ato të ndënjes.

Përmasat 39112:
Lartësia - 1200 mm
Diametri - 540 mm
Përmasat 39113:
Lartësia - 1200 mm
Diametri - 590 mm

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X40W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39112 -39113 pjesë e Carpento. Një llambadar unik i thjeshtë por shumë i bukur me pamje klasike.  Llambadar elegant i bërë me bazë çeliku të kromuar dhe trup xhami të bardhë me varëse dekorative dhe krahë të lakuar. Ideali për të dekoruar sallat e pritjes dhe ato të ndënjes.

Përmasat 39112:
Lartësia - 1200 mm
Diametri - 540 mm
Përmasat 39113:
Lartësia - 1200 mm
Diametri - 590 mm

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X40W