Ndriçues tavanor Eglo 39009 CORLIANO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-63%
Ndriçues tavanor Eglo 39009 CORLIANO
Ndriçues tavanor Eglo 39009 CORLIANO

Ndriçues tavanor Eglo 39009 CORLIANO

Available:Në gjëndje
24,900 Lek 68,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39009, pjesë e linjës .
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, inox me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali kristal i pastër.
Modeli kristalor i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 140
Gjerësia (në mm) 400
Gjatësia (në mm) 400

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 12V
Numri I llambave dhe fuqia: 4X5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39009, pjesë e linjës .
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, inox me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali kristal i pastër. Modeli kristalor i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 140 Gjerësia (në mm) 400 Gjatësia (në mm) 400
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 12V Numri I llambave dhe fuqia: 4X5W