Ndriçues tavanor Eglo 39003 TONERIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-70%
Ndriçues tavanor Eglo 39003 TONERIA
Ndriçues tavanor Eglo 39003 TONERIA
Ndriçues tavanor Eglo 39003 TONERIA

Ndriçues tavanor Eglo 39003 TONERIA

Available:Në gjëndje
39,900 Lek 135,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39003, pjesë e linjës TONERIA.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik inox me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali kristal i pastër.
Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 220
Diametri (në mm) 550

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 12V
Numri I llambave dhe fuqia: 30,5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39003, pjesë e linjës TONERIA. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik inox me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali kristal i pastër. Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 220 Diametri (në mm) 550
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 12V Numri I llambave dhe fuqia: 30,5W