Ndriçues Statik Komodine Eglo 32937 HARMONIE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 32937 HARMONIE

Available:Në gjëndje
1,590 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 32937, pjesë e koleksionit HARMONIE.
Ndriçues modern me një dizajn të veçantë dhe shumë të bukur
Eshtë një model modern i cili pështatet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. 
Ky ndriçues  përbëhet nga një material alumini në ngjyrë të bardhë dhe kontura është e përbërë nga një material plastik në ngjyrë të bardhë.
Ndriçuesi LED (i bardhë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 420
Diametri (në mm) 190

Informacioni teknik:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 32937, pjesë e koleksionit HARMONIE.
Ndriçues modern me një dizajn të veçantë dhe shumë të bukur
Eshtë një model modern i cili pështatet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.  Ky ndriçues  përbëhet nga një material alumini në ngjyrë të bardhë dhe kontura është e përbërë nga një material plastik në ngjyrë të bardhë.
Ndriçuesi LED (i bardhë)

Përmasat: Lartësia (në mm) 420
Diametri (në mm) 190

Informacioni teknik: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 4W