Ndriçues tavanor Eglo 32926 Comba
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-61%
Ndriçues tavanor Eglo 32926 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32926 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32926 Comba

Ndriçues tavanor Eglo 32926 Comba

Available:Në gjëndje
2,100 Lek 5,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 32926 Comba
Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
Me 2 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani klasik ideale për dhoma me tavan të ulët.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 470.
Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 365

Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 2X6W
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 32926 Comba Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Me 2 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani klasik ideale për dhoma me tavan të ulët. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 470. Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45
Përmasat: Gjerësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 365
Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 2X6W Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20