Ndriçues i varur Eglo 32377 Avoltri 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 32377 Avoltri 1

Available:Në gjëndje
6,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 32377, pjesë e koleksionit Avoltri 1.
Ndriçues i temës Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali druri, në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 3500
Diametri (në mm) 80

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 32377, pjesë e koleksionit Avoltri 1. Ndriçues i temës Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali druri, në ngjyrë të zezë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 3500 Diametri (në mm) 80
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W