Ndriçues tavanor Eglo 31994 RONCADE
Ndriçues tavanor Eglo 31994 RONCADE
Ndriçues tavanor Eglo 31994 RONCADE

Ndriçues tavanor Eglo 31994 RONCADE

24,100 Lek
Sale
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 31994, pjesë e linjës RONCADE. Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin dhe çelik me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali plastikë e bardhë. Modeli i thjeshtë modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj. Përmasat: Lartësia...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo, modeli 31994, pjesë e linjës RONCADE.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin dhe çelik me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali plastikë e bardhë.
Modeli i thjeshtë modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 35
Diametri (në mm) 760

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 24V 
Numri I llambave dhe fuqia: 30W

Artikuj të lidhur