Ndriçues i varur Eglo 31582 Pasteri
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 31582 Pasteri

Available:Në gjëndje
8,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31582 i koleksionit Pasteri. 
Një ndriçues i bukur modern dhe teper elegant që të bën për vete me dizainin e tij.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
i krijuar për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
Dizanji i veçantë i jep një pamje unike, të bukur e moderne shtëpise suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo" Materiali është prej çeliku në ngjyrë gri nikeli saten dhe kontura prej pëlhure në ngjyrë gri.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 220
Gjatësia (në mm) 750

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31582 i koleksionit Pasteri. 
Një ndriçues i bukur modern dhe teper elegant që të bën për vete me dizainin e tij.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
i krijuar për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
Dizanji i veçantë i jep një pamje unike, të bukur e moderne shtëpise suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo" Materiali është prej çeliku në ngjyrë gri nikeli saten dhe kontura prej pëlhure në ngjyrë gri.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 220
Gjatësia (në mm) 750

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X60W