Ndriçues Statik Komodine Eglo 95951 FABELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-47%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 95951 FABELLA
Ndriçues Statik Komodine Eglo 95951 FABELLA

Ndriçues Statik Komodine Eglo 95951 FABELLA

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 3,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 95951, pjesë e koleksionit FABELLA.
Ndriçues modern i krijuar me kombinimin e unikes dhe të bukurës
Ideali për të dekoruar ambientin tuaj të brendshëm
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Materiali çelik në ngjyrë blu dhe ai i konturës druri në ngjyrë blu
Lloji i ndriçuesit është E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 225
Diametri (në mm) 250
Diametri i bazës (në mm) 80

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X42W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 95951, pjesë e koleksionit FABELLA. Ndriçues modern i krijuar me kombinimin e unikes dhe të bukurës Ideali për të dekoruar ambientin tuaj të brendshëm
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Materiali çelik në ngjyrë blu dhe ai i konturës druri në ngjyrë blu
Lloji i ndriçuesit është E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 225
Diametri (në mm) 250
Diametri i bazës (në mm) 80

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X42W