Ndriçues mural spot Eglo 13709 Riga-Led
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural spot Eglo 13709 Riga-Led

Available:Në gjëndje
4,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural tip spoti i markës Eglo. Modeli 13709 pjesë e koleksionit Riga-Led
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali tepër cilësor çelik në ngjyrë të zezë dhe plastikë në ngjyrë gri
Lloji i ndriçuesit GU10-LED
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 205
Gjatësia (në mm): 65
Pjesa e zgjatur (në mm): 100
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X4.6W 
Ndriçues mural tip spoti i markës Eglo. Modeli 13709 pjesë e koleksionit Riga-Led
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali tepër cilësor çelik në ngjyrë të zezë dhe plastikë në ngjyrë gri
Lloji i ndriçuesit GU10-LED
  Përmasat Lartësia (në mm): 205 Gjatësia (në mm): 65 Pjesa e zgjatur (në mm): 100  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X4.6W