Ndriçues tavanor Eglo 26205
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 26205

Available:Në gjëndje
1,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 26205.
Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 140
Diametri (në mm) 260

Informacione teknike:
Klasa e sigurisë: 1
Numri I llambave dhe fuqia: 1X10W
Lloji i ndriçuesit : G4
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 26205. Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 140
Diametri (në mm) 260

Informacione teknike: Klasa e sigurisë: 1 Numri I llambave dhe fuqia: 1X10W Lloji i ndriçuesit : G4