Ndriçues i varur Eglo 99013 Palbieta
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99013 Palbieta

Available:Në gjëndje
45,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99013, pjesë e koleksionit Palbieta.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal. Ajo çka i mungon shtëpisë suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Cilësi e lartë dhe materiali çelik në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K, (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 115
Gjatësia (në mm) 1160
Gjatësia e kanopit (në mm) 1135
Gjerësia e kanopit (në mm) 75
Lartësia e kanopit (në mm) 31
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 5X2,8W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99013, pjesë e koleksionit Palbieta. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal. Ajo çka i mungon shtëpisë suaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Cilësi e lartë dhe materiali çelik në ngjyrë të zezë. Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K, (i bardhë i ngrohtë).
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 115 Gjatësia (në mm) 1160 Gjatësia e kanopit (në mm) 1135 Gjerësia e kanopit (në mm) 75 Lartësia e kanopit (në mm) 31   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 5X2,8W