Ndriçues i varur Eglo 98587 Almeida 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 98587 Almeida 1

Available:Në gjëndje
11,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98587, pjesë e koleksionit Almeida 1
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike, me ndriçim ideal.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Kombinon në mënyrë harmonike materialet - çelik i zi me pëlhurën në ngjyrat gri dhe të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E14
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 255
Gjatësia (në mm) 860

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X25W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98587, pjesë e koleksionit Almeida 1 Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike, me ndriçim ideal.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Kombinon në mënyrë harmonike materialet - çelik i zi me pëlhurën në ngjyrat gri dhe të bardhë. Lloji i ndriçuesit E14   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 255 Gjatësia (në mm) 860
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 3X25W