Ndriçues i varur Eglo 39527 Mioglia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39527 Mioglia

Available:Në gjëndje
75,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39527, pjesë e linjës Mioglia.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje magjepsëse, me ndriçim ideal.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kromi dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë granil
Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K ( i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 2000
Diametri (në mm) 580
Lartësia e kanopit (në mm) 32
Diametri i kanopes (në mm) 530

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz 
Voltazhi 220-240V 50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 10X3.15W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39527, pjesë e linjës Mioglia. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje magjepsëse, me ndriçim ideal.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kromi dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë granil
Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K ( i bardhë i ngrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 2000 Diametri (në mm) 580 Lartësia e kanopit (në mm) 32 Diametri i kanopes (në mm) 530
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz  Voltazhi 220-240V 50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 10X3.15W