Ndriçues tavanor Eglo 39333 MONTESILVANO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-61%
Ndriçues tavanor Eglo 39333 MONTESILVANO
Ndriçues tavanor Eglo 39333 MONTESILVANO
Ndriçues tavanor Eglo 39333 MONTESILVANO

Ndriçues tavanor Eglo 39333 MONTESILVANO

Available:Në gjëndje
19,900 Lek 52,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 39333 MONTESILVANO
 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39333, pjesë e linjës MONTESILVANO.
 • Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, qelq me ngjyrë kromi, i pastër dhe konturi i tij nga film vezullues.
 • Modeli i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39333 

Familja:

MONTESILVANO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

8X3W

Materiali:

çeliku, qelqi, film vezullues

Ngjyra:

Krom

Numri i llambave:

8

Lloji i llampes:

G9

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

320

Diametri (në mm):

590
Ndriçues tavanor Eglo 39333 MONTESILVANO
 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39333, pjesë e linjës MONTESILVANO.
 • Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, qelq me ngjyrë kromi, i pastër dhe konturi i tij nga film vezullues.
 • Modeli i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39333 

Familja:

MONTESILVANO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

8X3W

Materiali:

çeliku, qelqi, film vezullues

Ngjyra:

Krom

Numri i llambave:

8

Lloji i llampes:

G9

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

320

Diametri (në mm):

590