Ndriçues tavanor Eglo 98488 Pozondon
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 98488 Pozondon

Available:Në gjëndje
23,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 98488, pjesë e linjës Pozondon.
Ndriçues i përshtatshëm për të dekoruar ambjentet e shtëpisë ose zyrave të ndryshme.
Me pamje moderne e cila sjell risi dhe një pamje ideale ambjentit tuaj.
Materiali çelik, plastikë me ngjyrë gold.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 120
Diametri (në mm) 520

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X22,5W (nuk përfshihet në paketim)
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 98488, pjesë e linjës Pozondon.
Ndriçues i përshtatshëm për të dekoruar ambjentet e shtëpisë ose zyrave të ndryshme.
Me pamje moderne e cila sjell risi dhe një pamje ideale ambjentit tuaj.
Materiali çelik, plastikë me ngjyrë gold.

Përmasat: Lartësia (në mm) 120
Diametri (në mm) 520

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X22,5W (nuk përfshihet në paketim)