Mobilje tualeti 3 në 1 Vitra Mia VI-75024
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mobilje tualeti 3 në 1 Vitra Mia VI-75024

Available:Në gjëndje
31,500 Lek
Image
Secure

Mobilje tualeti 3 në 1 Vitra Mia VI-75024

 • Mobilje tualeti nga marka e mirënjohur Vitra, pjesë e koleksionit "Mia".
 • Pajisja është 3 në 1, duke ju lehtesuar në zgjedhje dhe duke ju kurser kohë.
 • Në një paketim të vetëm do të keni mobiljen me 2 sirtare, lavamanin dhe pasqyrën.
 • Pasqyra ka të bashkangjitur edhe ndriçimin, i cili është LED.
 • I gjithë seti është në ngjyrë të bardhë.

Informacione Teknike
 • Marka : VitrA
 • Origjina :Turqi
 • Ngjyra : E bardhë

Përmasat e kabinetit

 • Lartësia: 60 cm
 • Gjatësia: 80 cm 
 • Gjerësia: 40 cm

Përmasat e pasqyrës 

 • Lartësia: 62 cm
 • Gjatësia: 78.5 cm
 • Gjerësia: 1.8 cm

Mobilje tualeti 3 në 1 Vitra Mia VI-75024

 • Mobilje tualeti nga marka e mirënjohur Vitra, pjesë e koleksionit "Mia".
 • Pajisja është 3 në 1, duke ju lehtesuar në zgjedhje dhe duke ju kurser kohë.
 • Në një paketim të vetëm do të keni mobiljen me 2 sirtare, lavamanin dhe pasqyrën.
 • Pasqyra ka të bashkangjitur edhe ndriçimin, i cili është LED.
 • I gjithë seti është në ngjyrë të bardhë.

Informacione Teknike
 • Marka : VitrA
 • Origjina :Turqi
 • Ngjyra : E bardhë

Përmasat e kabinetit

 • Lartësia: 60 cm
 • Gjatësia: 80 cm 
 • Gjerësia: 40 cm

Përmasat e pasqyrës 

 • Lartësia: 62 cm
 • Gjatësia: 78.5 cm
 • Gjerësia: 1.8 cm