Mishelator Lavamani Unverdi-A HITIT
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mishelator Lavamani Unverdi-A HITIT

Available:Në gjëndje
5,600 Lek
Image
Secure

Mishelator Lavamani Unverdi-A  (5011004) HITIT

 • Produktet e kompanisë turke Unverdi Armatur janë prej bronzi të cilësisë së lartë dhe kanë certifikata të cilësisë: ISO 9001:2000 , EURO TS EN200 dhe EN817 TS .
 • Rubinetat Venezia janë të pajisura me aeratorë Neoperl të prodhimit gjerman dhe fishekë qeramike KCG - Taiwan .

Informacione teknike

Marka

 Unverdi

Origjina

 Turqi

Familja

 Hitit

Kodi

 5011004

Perfshihet pileta

 -

Perfshihen tubat fleksibel

 -

Lidhja me rrjetin

 -

Lartesia mbi aerator

 85 mm

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 -

Garancia

 2 vjet


Përmasat

Gjeresia 

 10.7 cm

Lartesia

 8.5 cm

Diametri

 -

Mishelator Lavamani Unverdi-A  (5011004) HITIT

 • Produktet e kompanisë turke Unverdi Armatur janë prej bronzi të cilësisë së lartë dhe kanë certifikata të cilësisë: ISO 9001:2000 , EURO TS EN200 dhe EN817 TS .
 • Rubinetat Venezia janë të pajisura me aeratorë Neoperl të prodhimit gjerman dhe fishekë qeramike KCG - Taiwan .

Informacione teknike

Marka

 Unverdi

Origjina

 Turqi

Familja

 Hitit

Kodi

 5011004

Perfshihet pileta

 -

Perfshihen tubat fleksibel

 -

Lidhja me rrjetin

 -

Lartesia mbi aerator

 85 mm

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 -

Garancia

 2 vjet


Përmasat

Gjeresia 

 10.7 cm

Lartesia

 8.5 cm

Diametri

 -