Mbajtese trekendore S5 Sonia
Mbajtese trekendore S5 Sonia
Mbajtese trekendore S5 Sonia

Mbajtese trekendore S5 Sonia

8,300 Lek
Sale Sold out
Mbajtese trekendore S5 Sonia  Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia. Mbajtese trekendore S5 Sonia perbehet nga material tunxh i kromuar Fiksime të fshehura (paketë me vida e përfshirë si standard) Montimi në mur/instalim në qoshe Provë ndaj...

Instock

Përshkrimi

Mbajtese trekendore S5 Sonia 

  • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
  • Mbajtese trekendore S5 Sonia perbehet nga material tunxh i kromuar
  • Fiksime të fshehura (paketë me vida e përfshirë si standard)
  • Montimi në mur/instalim në qoshe
  • Provë ndaj ndryshkut

Informacionet teknike

Marka: Sonia
Origjina Spanja
Familja: S5
Kodi: 141517
Ngjyra: Krom
Materiali: Inox
Montimi: Ne mur kendor
Forma: Trekendor
Garancia: 1 vit

 

Permasat

Gjeresia:

22.5 cm
Lartesia: 4 cm
Thellesia : 16.5 cm 

Artikuj të lidhur