Mbajtese shampo murale Contrakt Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese shampo murale Contrakt Sonia

Available:Në gjëndje
8,700 Lek
Image
Secure

Mbajtese shampo murale Contrakt Sonia 

 • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
 • Mbajtese shampo murale Contrakt Sonia  perbehet nga meterial tunxh i kromuar.

Informacionet teknike

Marka:

 Sonia

Familja:

Contrakt

Kodi:

153282

Ngjyra:

Krom

Montimi:

Ne mur

Garancia:

1 vit

 

Permasat

Gjatesia (ne cm):

30 cm

Mbajtese shampo murale Contrakt Sonia 

 • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
 • Mbajtese shampo murale Contrakt Sonia  perbehet nga meterial tunxh i kromuar.

Informacionet teknike

Marka:

 Sonia

Familja:

Contrakt

Kodi:

153282

Ngjyra:

Krom

Montimi:

Ne mur

Garancia:

1 vit

 

Permasat

Gjatesia (ne cm):

30 cm