Mbajtese shampo kendore Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese shampo kendore Sonia

Available:Në gjëndje
14,400 Lek
Color
Chrome
Black
Image
Secure

Mbajtese shampo kendore Sonia 

 • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
 • Mbajtese shampo kendore Sonia perbehet nga meterial tunxh i kromuar
 • Fiksime të fshehura (paketë me vida e përfshirë si standard)
 • Opsioni opsional i fiksimit të ngjitësit 3M

Informacionet teknike

Marka:  Sonia
Familja: Contrakt
Kodi: 189779/189854
Ngjyra: Krom/E zeze
Materiali: Tunxh i kromuar
Montimi: Ne mur kendor
Forma: Kendor
Garancia: 1 vit

 

Permasat

Gjeresia:

19.5 cm
Lartesia: 30.4 cm
Thellesia : 19.5 cm

Mbajtese shampo kendore Sonia 

 • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
 • Mbajtese shampo kendore Sonia perbehet nga meterial tunxh i kromuar
 • Fiksime të fshehura (paketë me vida e përfshirë si standard)
 • Opsioni opsional i fiksimit të ngjitësit 3M

Informacionet teknike

Marka:  Sonia
Familja: Contrakt
Kodi: 189779/189854
Ngjyra: Krom/E zeze
Materiali: Tunxh i kromuar
Montimi: Ne mur kendor
Forma: Kendor
Garancia: 1 vit

 

Permasat

Gjeresia:

19.5 cm
Lartesia: 30.4 cm
Thellesia : 19.5 cm