Mbajtese shampo Contrakt Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese shampo Contrakt Sonia

Available:Në gjëndje
8,300 Lek
Image
Secure

Mbajtese shampo Contrakt Sonia

 • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
 • Mbajtese shampo Contrakt Sonia  perbehet nga meterial tunxh i kromuar.

Informacionet teknike

Marka:

 Sonia

Familja:

Contrakt

Kodi:

086993

Ngjyra:

Krom

Materiali:

Tunxh i kromuar

Montimi:

Ne mur

Garancia:

1 vit

 

Permasat

Gjeresia (ne cm):

5.9 cm
Gjatesia (ne cm):

11 cm

Thellesia (ne cm):

27.5 cm

Mbajtese shampo Contrakt Sonia

 • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
 • Mbajtese shampo Contrakt Sonia  perbehet nga meterial tunxh i kromuar.

Informacionet teknike

Marka:

 Sonia

Familja:

Contrakt

Kodi:

086993

Ngjyra:

Krom

Materiali:

Tunxh i kromuar

Montimi:

Ne mur

Garancia:

1 vit

 

Permasat

Gjeresia (ne cm):

5.9 cm
Gjatesia (ne cm):

11 cm

Thellesia (ne cm):

27.5 cm