Mbajtese Sapuni DianFlex Diosa
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese Sapuni DianFlex Diosa

Available:Në gjëndje
1,040 Lek
Image
Secure

Mbajtese Sapuni DianFlex 121-D3039-V Diosa

Mbajtese sapuni DianFlex Diosa , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.. Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Seria

 Diosa

Materiali

 Metal

Forma

 Rrethore

Modeli  

 121-D3039-V Diosa 

Garancia

 24 muaj

 

Përmasat

Gjatësia  

 12.2 cm

Gjeresia

 14.3 cm

Mbajtese Sapuni DianFlex 121-D3039-V Diosa

Mbajtese sapuni DianFlex Diosa , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.. Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Seria

 Diosa

Materiali

 Metal

Forma

 Rrethore

Modeli  

 121-D3039-V Diosa 

Garancia

 24 muaj

 

Përmasat

Gjatësia  

 12.2 cm

Gjeresia

 14.3 cm