Mbajtëse sapuni Astral Sonia

1,720 Lek
Sale
Mbajtëse sapuni Sonia SON-AST-181346 SONIA-ASTRAL-181346 është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij.  Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë. Informacionet Teknike Marka: Sonia Origjina: Spanje Seria: Astral Materiali/Ngjyra: Qelq/Krom Forma: Rrethore Modeli ...

Instock

Përshkrimi

Mbajtëse sapuni Sonia SON-AST-181346
  • SONIA-ASTRAL-181346 është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
  • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Astral

Materiali/Ngjyra:

Qelq/Krom

Forma:

Rrethore

Modeli  :

181346

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

12.8 cm

Gjerësia (në cm):

10.8 cm

Artikuj të lidhur