Mbajtëse peshqiri Tecno Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtëse peshqiri Tecno Sonia

Available:Në gjëndje
4,510 Lek
Color
Black
White
Image
Secure
Mbajtëse peshqiri Tecno Sonia
 • Mbajtëse peshqiri Tecno Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Tecno

Kodi:

166107/ 166220

Ngjyra:

E zeze/ E bardhe

Forma:

Rrethore

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Diametri (në cm):

19 cm

Mbajtëse peshqiri Tecno Sonia
 • Mbajtëse peshqiri Tecno Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Tecno

Kodi:

166107/ 166220

Ngjyra:

E zeze/ E bardhe

Forma:

Rrethore

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Diametri (në cm):

19 cm