Mbajtëse Peshqiri Tecno Sonia

8,300 Lek
Sale
Mbajtëse Peshqiri Tecno Sonia Mbajtëse Peshqiri Tecno Sonia e levizshme me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti. Produkt 100% i riciklueshëm.   Informacionet Teknike Marka: SONIA Origjina: Spanjë Seria: Tecno Kodi: 116867 Montimi Ne mur...

Instock

Përshkrimi

Mbajtëse Peshqiri Tecno Sonia
  • Mbajtëse Peshqiri Tecno Sonia e levizshme me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
  • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

Tecno

Kodi:

116867

Montimi

Ne mur

Materiali:

Krom

Forma:

E drejtë / e levizshme

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

43.4 cm

Lartësia (në cm):

6.6 cm

Diametri (në cm):

5 cm

Artikuj të lidhur