Mbajtëse Peshqiri S-Cube Sonia 30cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtëse Peshqiri S-Cube Sonia 30cm

Available:Në gjëndje
6,800 Lek
Color
White
Chrome
Black
Image
Secure
Mbajtëse Peshqiri S-Cube Sonia 30cm
 • Mbajtëse Peshqiri S-Cube Sonia 30cm me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

S-CUBE

Kodi:

166770 /172986/176311

Materiali:

Krom/E zeze / e bardhe

Forma:

E drejtë 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

30 cm

Lartësia (në cm):

2.4 cm

Thellësia (në cm):

6.1 cm

Mbajtëse Peshqiri S-Cube Sonia 30cm
 • Mbajtëse Peshqiri S-Cube Sonia 30cm me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

S-CUBE

Kodi:

166770 /172986/176311

Materiali:

Krom/E zeze / e bardhe

Forma:

E drejtë 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

30 cm

Lartësia (në cm):

2.4 cm

Thellësia (në cm):

6.1 cm