Mbajtese Peshqiri DianFlex Diosa
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese Peshqiri DianFlex Diosa

Available:Në gjëndje
1,800 Lek
Image
Secure

Mbajtese Peshqiri Dian Flex Diosa

 • Mbajtese Peshqiri DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

 DianFlex

Origjina:

 Itali 

Seria:

Diosa

Materiali:

 Metal

Forma:

 -

Modeli:

 121-D3024-V 

Garancia:

 2 vite

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

60 cm

Diametri (në cm):

9.6 cm

Mbajtese Peshqiri Dian Flex Diosa

 • Mbajtese Peshqiri DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

 DianFlex

Origjina:

 Itali 

Seria:

Diosa

Materiali:

 Metal

Forma:

 -

Modeli:

 121-D3024-V 

Garancia:

 2 vite

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

60 cm

Diametri (në cm):

9.6 cm