Mbajtese ovale S5 Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese ovale S5 Sonia

Available:Out of Stock
13,800 Lek
Secure

Mbajtese ovale S5 Sonia

 • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
 • Mbajtese ovale S5 Sonia perbehet nga material tunxh i kromuar
 • Fiksime të fshehura (paketë me vida e përfshirë si standard)
 • Montimi në mur/instalim në qoshe
 • Provë ndaj ndryshkut

Informacionet teknike

Marka: Sonia
Origjina Spanja
Familja: S5
Kodi: 141500
Ngjyra: Krom
Materiali: Inox
Montimi: Ne mur 
Forma: Ovale
Garancia: 1 vit

 

Permasat

Gjeresia:

31.5 cm
Lartesia: 4 cm
Thellesia : 11 cm 

Mbajtese ovale S5 Sonia

 • Krijoni një zonë pa rrëmujë brenda hapësirës suaj të dushit dhe larjes me koleksionin e shportës së dushit Sonia.
 • Mbajtese ovale S5 Sonia perbehet nga material tunxh i kromuar
 • Fiksime të fshehura (paketë me vida e përfshirë si standard)
 • Montimi në mur/instalim në qoshe
 • Provë ndaj ndryshkut

Informacionet teknike

Marka: Sonia
Origjina Spanja
Familja: S5
Kodi: 141500
Ngjyra: Krom
Materiali: Inox
Montimi: Ne mur 
Forma: Ovale
Garancia: 1 vit

 

Permasat

Gjeresia:

31.5 cm
Lartesia: 4 cm
Thellesia : 11 cm