Mbajtese murale Contrakt Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtese murale Contrakt Sonia

Available:Në gjëndje
3,280 Lek
Image
Secure

Mbajtese murale Contrakt Sonia

 • Mbajtese murale Contrakt Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

  Informacionet teknike

  Marka:

   Sonia

  Familja:

  Contrakt

  Kodi:

  052943

  Ngjyra:

  Krom

  Materiali:

  Tunxh i kromuar

  Montimi:

  Ne mur

  Garancia:

  1 vit

   

  Permasat

  Gjeresia (ne cm):

  16 cm
  Gjatesia (ne cm):

  36.5 cm

  Mbajtese murale Contrakt Sonia

  • Mbajtese murale Contrakt Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
  • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

   Informacionet teknike

   Marka:

    Sonia

   Familja:

   Contrakt

   Kodi:

   052943

   Ngjyra:

   Krom

   Materiali:

   Tunxh i kromuar

   Montimi:

   Ne mur

   Garancia:

   1 vit

    

   Permasat

   Gjeresia (ne cm):

   16 cm
   Gjatesia (ne cm):

   36.5 cm