Mbajtëse Metali Tecno Sonia

14,500 Lek
Sale
Mbajtëse Metali Tecno Sonia  Mbajtëse Metali Tecno Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij.  Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë. Informacionet Teknike Marka: Sonia Origjina: Spanje Seria: Tecno Modeli: 159598 Materiali/Ngjyra:...

Instock

Përshkrimi

Mbajtëse Metali Tecno Sonia 
  • Mbajtëse Metali Tecno Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
  • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Tecno

Modeli:

159598

Materiali/Ngjyra:

Metal

Forma:

E drejte

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

50 cm

Lartësia (nëcm):

5 cm

Thellësia (në cm):

12 cm

Artikuj të lidhur