Mbajtëse letre për tualetin S8 Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtëse letre për tualetin S8 Sonia

Available:Në gjëndje
7,800 Lek
Image
Secure
Mbajtëse letre për tualetin S8 Sonia 
 • Mbajtëse letre për tualetin S8 Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

S8

Modeli:

161904

Kategoria:

Mbajtëse letre për tualetin

Materiali/Ngjyra:

Krom

Forma:

E drejte 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

23.8 cm

Lartësia (nëcm):

6.4 cm

Thellësia (në cm):

6.9 cm

Mbajtëse letre për tualetin S8 Sonia 
 • Mbajtëse letre për tualetin S8 Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

S8

Modeli:

161904

Kategoria:

Mbajtëse letre për tualetin

Materiali/Ngjyra:

Krom

Forma:

E drejte 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

23.8 cm

Lartësia (nëcm):

6.4 cm

Thellësia (në cm):

6.9 cm