Mbajtëse Letre Higjenike S-Cube SONIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtëse Letre Higjenike S-Cube SONIA

Available:Në gjëndje
4,700 Lek
Color
Black
White
Chrome
Image
Secure

Mbajtëse Letre Higjenike S- Cube SONIA

 • Mbajtëse Letre Higjenike S- Cube SONIA , me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

S-CUBE

Kodi:

166879/173037/176366

Materiali:

Krom/E bardhe/E zeze

Forma:

E drejtë 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

15.7 cm

Lartësia (në cm):

24 cm

Thellësia (në cm):

9.5 cm

Mbajtëse Letre Higjenike S- Cube SONIA

 • Mbajtëse Letre Higjenike S- Cube SONIA , me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

S-CUBE

Kodi:

166879/173037/176366

Materiali:

Krom/E bardhe/E zeze

Forma:

E drejtë 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

15.7 cm

Lartësia (në cm):

24 cm

Thellësia (në cm):

9.5 cm