Mbajtëse Lëng Sapuni Tecno Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtëse Lëng Sapuni Tecno Sonia

Available:Në gjëndje
8,300 Lek
Color
White
Black
Image
Secure
Mbajtëse Lëng Sapuni Tecno Sonia
 • Mbajtëse Leng Sapuni Tecno Sonia, me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

Tecno

Kodi:

166121/ 166244

Materiali:

Xham

Ngjyra:

E bardhe/ E zeze

Montimi:

Ne mur

Forma:

Rrethore

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Thellësia (në cm):

13.9 cm

Lartësia (në cm):

14.2 cm

Gjerësia (në cm)

7.9 cm

Mbajtëse Lëng Sapuni Tecno Sonia
 • Mbajtëse Leng Sapuni Tecno Sonia, me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

Tecno

Kodi:

166121/ 166244

Materiali:

Xham

Ngjyra:

E bardhe/ E zeze

Montimi:

Ne mur

Forma:

Rrethore

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Thellësia (në cm):

13.9 cm

Lartësia (në cm):

14.2 cm

Gjerësia (në cm)

7.9 cm