Mbajtëse Lëng Sapuni S8 Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mbajtëse Lëng Sapuni S8 Sonia

Available:Në gjëndje
8,800 Lek
Image
Secure
Mbajtëse Lëng Sapuni S8 Sonia
 • Mbajtëse Lëng Sapuni S8 Sonia , me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

S8

Kodi:

161935

Kategoria:

Mbajtëse Lëng Sapuni

Materiali/Ngjyra

Xham/Krom

Forma:

Katrore

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

8.7 cm

Thellësia (në cm):

8.7 cm

Lartësia (në cm):

17.6 cm

Mbajtëse Lëng Sapuni S8 Sonia
 • Mbajtëse Lëng Sapuni S8 Sonia , me një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Dizajn i thjeshtë dhe materiali qelq.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

SONIA

Origjina:

Spanjë

Seria:

S8

Kodi:

161935

Kategoria:

Mbajtëse Lëng Sapuni

Materiali/Ngjyra

Xham/Krom

Forma:

Katrore

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjerësia (në cm):

8.7 cm

Thellësia (në cm):

8.7 cm

Lartësia (në cm):

17.6 cm