LOCTITE SF 7800, 400ml Spaj zinku mbrojtes ndaj korrozionit
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LOCTITE SF 7800, 400ml Spaj zinku mbrojtes ndaj korrozionit

Available:Në gjëndje
2,350 Lek
Image
Secure
LOCTITE SF 7800
Spruco zinku
• Mbrojtje e shkëlqyer
ndaj korrozionit katodik
në metale ferros.
• Risiguron mbrojtje për
pjesët e galvanizuara.
• Aplikime tipike:
Ripunim në pjesë
metalike pas saldimit.,
ofron mbrojtje afatgjatë
në lidhjet dhe
montimet metalike
LOCTITE SF 7800
Spruco zinku
• Mbrojtje e shkëlqyer
ndaj korrozionit katodik
në metale ferros.
• Risiguron mbrojtje për
pjesët e galvanizuara.
• Aplikime tipike:
Ripunim në pjesë
metalike pas saldimit.,
ofron mbrojtje afatgjatë
në lidhjet dhe
montimet metalike