LLAMBE VARESE HOROZ AVENSIS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

LLAMBE VARESE HOROZ AVENSIS

Available:Në gjëndje
3,700 Lek
Size
Color
Black
White
Image
Secure

LLAMBE VARESE HOROZ AVENSIS HL874LA

 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Numri i burimeve të dritës në modelin Horoz Electric 021-008-0001-010 Weber është 1 copë.
 • Llambe varese Horoz Avensis mundësohet nga 220v.
 • Llambe varese Horoz Avensis ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur. 
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë. 

Informacionet Teknike

Marka

HOROZ

Kodi

HZ-021-008-0001

Familja

AVENSIS

Origjina 

Turqi

Ngjyra / Materiali

Metal 

Tempratura e ndricimit

6400K

Fluksi i ndricimit

1520 lm

Tensioni i rrjetit elektrik:

230 V

Fuqia e ndricimit

15W

Nr i llambave

1

Ngjyra e llambes

E zeze / e bardhe

Shkalla e mbrojtjes

IP20
Garancia

3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia :

100 cm

Gjerësia :

-

Diametri:

16 cm

LLAMBE VARESE HOROZ AVENSIS HL874LA

 • Fuqia e llambës kryesore është 60 W, baza është e tipit E27.
 • Numri i burimeve të dritës në modelin Horoz Electric 021-008-0001-010 Weber është 1 copë.
 • Llambe varese Horoz Avensis mundësohet nga 220v.
 • Llambe varese Horoz Avensis ka një vlerësim IP20 të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që do të jetë një zgjedhje e mirë për përdorim shtëpiak në dhoma të thata dhe pa pluhur. 
 • Llamba ka një shkallë minimale të mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia, kështu që nuk rekomandohet përdorimi i saj në dhoma me lagështi të lartë dhe pluhur, si dhe në rrugë. 

Informacionet Teknike

Marka

HOROZ

Kodi

HZ-021-008-0001

Familja

AVENSIS

Origjina 

Turqi

Ngjyra / Materiali

Metal 

Tempratura e ndricimit

6400K

Fluksi i ndricimit

1520 lm

Tensioni i rrjetit elektrik:

230 V

Fuqia e ndricimit

15W

Nr i llambave

1

Ngjyra e llambes

E zeze / e bardhe

Shkalla e mbrojtjes

IP20
Garancia

3 vjet

 

Përmasat 

Lartësia :

100 cm

Gjerësia :

-

Diametri:

16 cm