Lavaman Mortise Idevit Alfa
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman Mortise Idevit Alfa

Available:Në gjëndje
8,500 Lek
Image
Secure
Lavaman Mortise Idevit Alfa
 • Lavaman Mortise Idevit Alfa ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. 
 • Lavaman Mortise Idevit Alfa vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 IDEVIT 

Origjina

 Turqi

Seria

 Mortise Alfa

Materiali

 Qeramike 

kodi

 3101-0525

Ngjyra

 E bardhe 

Forma

 E rrumbullaket

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 16 cm

Gjeresia

 51 cm

Thellesia

 15 cm


Lavaman Mortise Idevit Alfa
 • Lavaman Mortise Idevit Alfa ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. 
 • Lavaman Mortise Idevit Alfa vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 IDEVIT 

Origjina

 Turqi

Seria

 Mortise Alfa

Materiali

 Qeramike 

kodi

 3101-0525

Ngjyra

 E bardhe 

Forma

 E rrumbullaket

Vendosja

 Incaso

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia

 5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 16 cm

Gjeresia

 51 cm

Thellesia

 15 cm