Lavaman Idevit Halley
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Lavaman Idevit Halley

Available:Në gjëndje
5,100 Lek
Image
Secure

Lavaman Idevit ( IDH-LVH K3201-0455 )

 • Lavaman Idevit Halley me një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavaman Idevit Halley vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 IDEVIT 

Origjina

Turqi

Seria

Halley

Materiali

Qeramike 

kodi

3201-0455

Ngjyra

E bardhe 

Forma

 Drejtkendesh

Vendosja

I varur

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia:

10 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 60 cm

Gjeresia

 45 cm

Thellesia

 11 cm

 

Lavaman Idevit ( IDH-LVH K3201-0455 )

 • Lavaman Idevit Halley me një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj.
 • Me materialin prej qeramike ky lavaman garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.
 • Lavaman Idevit Halley vendoset në mobiljen tuaj dhe ju ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. 

Informacione teknike 

Marka

 IDEVIT 

Origjina

Turqi

Seria

Halley

Materiali

Qeramike 

kodi

3201-0455

Ngjyra

E bardhe 

Forma

 Drejtkendesh

Vendosja

I varur

Perfshihet rubineti

 Jo

Garancia:

10 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 60 cm

Gjeresia

 45 cm

Thellesia

 11 cm